کمی درباره ی پردازش نوین بدانید

후원자

>

شرکت بازرگانی پردازش نوین

شرکت بازرگانی پردازش نوین دالاهو فعالیت خود را در سال 1387 در زمینه عرضه رم و فلش آغاز نمود .
در کنار واردات رم و فلش لوازم جانبی نیز عرضه میکند . شرکت پردازش نوین دالاهو نماینده انحصاری شرکت GemFast تایوان است و محصولات این برند جهانی را در ایران عرضه میکند .
دیگر برندی که پردازش نوین در حال حاضر محصولات آنرا عرضه میکند Gem ST نام دارد. . محصولات Gem ST در آینده ای نزدیک بخش بزرگی از محصولات شرکت بازرگانی پردازش نوین دالاهو را تشکیل خواهد داد .
باطری مارکت برند دیگری است که زیر نظر پردازش نوین فعالیت میکند . فروشگاه اینترنتی باطری مارکت نیز به زودی راه اندازی خواهد شد و کاربران میتوانند به صورت اینترنتی خرید خود را انجام دهند .
تمامی محصولات برند های GemFast و Gem ST با گارانتی لایف تایم (مادام العمر) PN عرضه میشوند و گارانتی محصولات باطری مارکت نیز یک ساله هستند .
این شرکت همواره سعی بر این دارد که با ارائه ی محصولاتی با کیفیت و خدماتی عالی نیاز مشتریان خود را برطرف کند و روز به روز در این زمینه پیشرفت میکند .
همچنین شرکت پردازش نوین در شهر های : کرمانشاه ، اصفهان و همدان نمایندگی فعال دارد .

후원자

>

Gem ST | جم اس تی

برند Gem ST که به تازگی توسط پردازش نوین ارائه میشود در آینده ای نزدیک بخش عظیمی از محصولات پردازش را تشکیل خواهد داد . رم و فلش های Gem ST با کیفیتی عالی و قیمتی فوق العاده در بازار ایران عرضه میشود . در حال حاضر رم های Gem ST و یک مدل فلش مموری برای گوشی های IPhone در شرکت پردازش نوین دالاهو عرضه میشود .

GemFast | جم فست

GemFast یک برند جهانی در زمینه ی تولید رم مموری ، فلش ، پاوربانک و شارژر است. پردازش نوین تنها نماینده این برند در کشور پهناور ایران است .
محصولاتی با کیفیت که توانسته رضایت مشتریان خود را جلب کند . محصولاتی که از این برند در ایران ارائه میشوند عبارت هستند از : رم پکدار ، رم فلّه ای ، فلش ( H2 , N1 , S1 , Z1 , Z2 , 165 , Mini M2 , K1 , … ) ، شارژر (2 پورت و 3 پورت) ، و پاوربانک.

후원자

>

Battery Market | باطری مارکت

یکی از بهترین بانک های اطلاعات در مورد باطری و شارژرهای گوشی و تبلت در ایران می باشد . فروشگاه اینترنتی باطری مارکت مجموعه ای جامع و کامل از باطری و شارژر های موبایل در ایران پهناور است .
یا بهتر است اینگونه بگوییم که باطری مارکت فروشگاه اینترنتی محصولات پردازش نوین دالاهو است . تمامی محصولات پردازش نوین اعم از : رم ها ، فلش ها ، لوازم جانبی به همراه محصولات باطری مارکت که شامل باطری موبایل ، تبلت ، شارژر است در این سایت عرضه میشود .